Miego klinika šventei

Sodybą ŠVENTEI rasite Kelmės rajone, Raudsparnės kaime, ten įkurtos keturios pokylių salės: Didžiojoje – “Meilės salėje” telpa per 50 svečių, o nedidukėje – “Pelėdos buveinėje” iki 20 svečių, du kubilai ir 3 tradicinės rusiško garo pirtys: “Velnio”, “Raganos”, “Piratų”. 

Sodyba tinkama ir šeimos šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, giminių, klasių susitikimams, ir sutikti Naujuosius, pašokti aplink Užgavėnių ar Joninių laužą. Prie pokylių salių įrengtos ir virtuvėlės. Visos salės, miegamieji nameliai ir pirtelės yra atokiai viena nuo kitos.

Vaikų, ir ne tik, džiugesiui galėsite aplankyti sodybos mini zoo, kur pamatysite Kamerūno ožiukus, avytes, Šotlando poniukus, Hailanderių veislės bulius, perlines vištas, antis, žąsis… o jei norėsite, galėsite pamėginti savo sėkmę ir pagauti “auksinę” žuvelę, nes sodybos tvenkiniai laukia ne tik plaukiotojų baidarėmis, irklentėmis, bet ir žvejų.

Kodėl mes?

Mes tikime, kad pas mus Jūs rasite tai, ko Jūs norite ir tai, kas tinka Jums ir Jūsų artimųjų poilsiui ar šventei.

Miego klinika poilsiui

Jei norite ramios aplinkos,  jei nusibodo kaimynų ir miesto triukšmas, siūlome atvykti į “Miego klinika – POILSIUI”, ši sodyba skirta būtent Jums. Ją rasite Kelmės rajone, Vijurkų kaime.

Miškų apsuptyje išgirsite vandens teliuškenimą, paukščių čiulbesį. O jei Jūsų vardas – Kęstas, Petras, Kazys, Povilas, Stasys, Jonas ar  Onutė, tai mūsų nameliai – pavadinti Jūsų garbei ir būtent Jums priklauso išskirtinės nuolaidos.

Dviese, ar su gausia šeima, pailsėsite nuo miesto šurmulio, atgausite jėgas specialiai tam skirtose rusiško garo pirtyse ir poilsio nameliuose, miško takeliais pavažinėsite dviračiais, išmėginsite Šiaurietiško ėjimo lazdas, paplaukiosite valtele, irklente, baidare ar vandens dviračiu, pameškeriosite … Ir vėl norėsite pas mus sugrįžti.